tisú

Kullanım örnekleri

tisú
tissue
icon arrow

tissue

Phonetic: "/ˈtɪsjuː/"

Part Of Speech: noun


Definition: Thin, woven, gauze-like fabric.


Definition: A fine transparent silk material, used for veils, etc.; specifically, cloth interwoven with gold or silver threads, or embossed with figures.


Definition: A sheet of absorbent paper, especially one that is made to be used as tissue paper, toilet paper or a handkerchief.


Definition: Absorbent paper as material.


Definition: A group of cells similar in origin that function together to do a specific job.


Definition: Web; texture; complicated fabrication; connected series.

Example: a tissue of forgeries, or of lies

icon arrow

tissue

Phonetic: "/ˈtɪsjuː/"

Part Of Speech: verb


Definition: To form tissue of; to interweave.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.