tümleşik

Kullanım örnekleri

tümleşik
integrated
icon arrow

integrated

Part Of Speech: verb


Definition: To form into one whole; to make entire; to complete; to renew; to restore; to perfect.


Definition: To include as a constituent part or functionality.

Example: They were keen to integrate their new skills into the performance.


Definition: To indicate the whole of; to give the sum or total of; as, an integrating anemometer, one that indicates or registers the entire action of the wind in a given time.


Definition: To subject to the operation of integration; to find the integral of.


Definition: To desegregate, as a school or neighborhood.

Example: The refugees were well integrated into the community.


Definition: To combine compatible elements in order to incorporate them.

icon arrow

integrated

Part Of Speech: adjective


Definition: Composed and coordinated to form a whole


Definition: Characterized by racial integration

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.