oğlancı

Kullanım örnekleri

oğlancı
bugger
icon arrow

bugger

Part Of Speech: noun


Definition: A heretic.


Definition: Someone who commits buggery; a sodomite.

Example: The British Sexual Offences Act of 1967 is a buggers′ charter.


Definition: A foolish or worthless person or thing; a despicable person.

Example: He's a silly bugger for losing his keys.


Definition: A situation that causes dismay.

Example: So you're stuck out in the woop-woop and the next train back is Thursday next week. Well, that's a bit of a bugger.


Definition: Someone viewed with affection; a chap.

Example: How are you, you old bugger?


Definition: A damn, anything at all.

Example: I don't give a bugger how important you think it is.


Definition: Someone who is very fond of something

Example: I'm a bugger for Welsh cakes.


Definition: A whippersnapper, a tyke.

Example: What is that little bugger up to now?

icon arrow

bugger

Part Of Speech: verb


Definition: To have anal sex with, sodomize.


Definition: To break or ruin.

Example: This computer is buggered! Oh no! I've buggered it up.


Definition: To be surprised.

Example: Bugger me sideways!


Definition: To feel contempt for some person or thing.

Example: Bugger Bognor. (Alleged to be the last words of King George V of the United Kingdom in response to a suggestion that he might recover from his illness and visit Bognor Regis.)


Definition: To feel frustration with something, or to consider that something is futile.

Example: Bugger this for a game of soldiers.


Definition: To be fatigued.

Example: I'm buggered from all that walking.

icon arrow

bugger

Part Of Speech: interjection


Definition: An expression of annoyance or displeasure.

Example: Bugger, I've missed the bus.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.