tortura china

Kullanım örnekleri

tortura china
chinese torture
icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: Intentional causing of somebody's experiencing agony

Example: In every war there are acts of torture that cause the world to shudder.


Definition: The "suffering of the heart" imposed by one on another, as in personal relationships

Example: Coventry City midfielder Josh Ruffels described his 11 months out injured as 'absolute torture' after the goalless draw with Derby County Under-21s. (http//www.ccfc.co.uk/news/article/eleven-months-of-absolute-torture-760652.aspx)


Definition: (often as "absolute torture") stage fright, severe embarrassment

icon arrow

torture

Phonetic: "/ˈtɔːt͡ʃə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To intentionally inflict severe pain or suffering on (someone).

Example: In the aftermath of 9/11, we did some things that were wrong. We did a whole lot of things that were right, but, we tortured some folks. We did some things that were contrary to our values.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!